Skip to content

Historia firmy

about-1

Początki

Biuro Bezpieczeństwa Pracy wraz z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego powstało w 1989 roku. W 2019 roku obchodziliśmy 30-lecie naszego istnienia. Od samego początku skupialiśmy się na zapewnianiu satysfakcji naszym klientom. Jego zadowolenie było zawsze priorytetem naszej działalności. Po latach możemy śmiało powiedzieć, że dokonaliśmy trafnego wyboru.

Zdzisław Szpargała

BBP zostało założone przez Zdzisława Szpargałę, który nadal pełni funkcję właściciela firmy. Jego zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów zaowocowały stworzeniem solidnej i trwałej firmy, w której fair play jest zasadą nadrzędną.

Zdzisław Szpargała

Nasza firma dynamicznie się rozwijała od samego początku, poszerzając swoją ofertę wraz z upływem czasu. Początkowo mieściliśmy się przy ulicy Zwycięstwa 13. W miarę rozwoju i rozbudowy poszczególnych działów, główna siedziba firmy została przeniesiona najpierw na ulicę Zwycięstwa 7/5, a następnie na ul. Portową 16Z, gdzie nadal znajduje się do dziś.

Od samego początku nasza działalność była skoncentrowana na Bezpieczeństwie i Higienie Pracy. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, czyli firm dążących do spełnienia przepisów prawa pracy, skupiliśmy swoją pracę na kompleksowej obsłudze firm w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników.

 

Nasze Biuro Bezpieczeństwa Pracy było akredytowanym wykonawcą usług w ramach programu Unii Europejskiej – Phare 2002 Bezpieczeństwo i Higiena Pracy w sektorze MSP realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w dziedzinie Jakość. Otrzymaliśmy rekomendację od Business Centre Club, która potwierdza, że jesteśmy firmą rzetelną i wiarygodną, przestrzegającą etyki kupieckiej oraz zasad honorowego postępowania.

 

Jednak to nie certyfikaty ani nagrody są najważniejsze dla nas. To zadowoleni klienci, którzy wracają i nowi, którzy do nas trafiają, sprawiają, że czujemy się spełnieni.