Skip to content

Dlaczego warto nas wybrać?

Zobacz co nas wyróżnia

Icon label

Doświadczenie

Biuro Bezpieczeństwa Pracy z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego istnieje na rynku od przeszło 30 lat przez cały okres naszej działalności zdążyliśmy w pełni poznać naszych klientów dzięki czemu świadczone przez nas usługi poparte latami doświadczeń nie mają sobie równych.

Icon label

Konkurencyjne ceny

Każdorazowo nasza oferta jest analizowana oraz indywidualnie dopasowywana do wymagań klienta.

Icon label

Fachowa kadra

Zatrudniamy wysokiej klasy wykładowców z doświadczeniem praktycznym, dzięki czemu pozyskana przez kursantów wiedza jest fachowa i rzetelna oraz wykwalifikowanych specjalistów ds. BHP i instruktorów BHP z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje zawodowe. Dzięki czemu gwarantujemy rzetelną obsługę zgodnie z wymogami kodeksu pracy i przepisami branżowymi.

Icon label

Referencje

To zadowoleni klienci, którzy wracają i nowi którzy się pojawiają.

Icon label

Certyfikaty

W pełni potwierdzające kompetencje oferowanych usług.

Icon label

Rozpiętość ofert

Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim pełna kompleksowość świadczonych usług. Dysponujemy własnym Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego, wyposażonym w nowoczesne urządzenia multimedialne, wspomagające proces nauczania. Mamy bogate zaplecze dydaktyczne, które gwarantuje wysoki poziom prowadzonych kursów. Nasz Ośrodek Szkoleniowy świadczy pełną ofertę z zakresu szkoleń BHP, zawodowych, miękkich oraz specjalistycznych.

Zapewniamy profesjonalną i szybką pomoc podmiotom gospodarczym, instytucjom i inwestorom, co umożliwia efektywne podnoszenie ich standardów bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska. Doradztwo kadrowe to również dziedzina, w której świadczymy usługi. Nasza działalność w tym zakresie obejmuje całościowe prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązaniem stosunku pracy jego rozwiązaniem lub wygaśnięciem zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Potrzebujesz więcej informacji?

Nasz zespół z przyjemnością rozwieje wszelkie wątpliwości